4 priežastys, kodėl „SharePoint“ yra viena moderniausių DVS

Dokumentai yra neatsiejama kiekvieno verslo dalis. Augant įmonei, didėja ne tik dokumentų skaičius, bet ir poreikis juos tvarkingai organizuoti, kad svarbi informacija nepasimestų. Kad taip neatsitiktų, vis dažniau yra įdiegiamos veiklos valdymo programos. Tačiau yra labai svarbu išsirinkti tinkamą įrankį, kuris užtikrintų kiekvienos organizacijos efektyvumą. „SharePoint“ gali būti tai, ko Jūsų įmonei būtent trūksta. Tai viena moderniausių procesų ir dokumento valdymo sistemų efektyviam darbui. Tačiau kodėl?

DVS sistema

Patikimumas ir saugumas

Pirmiausia, patikimumas yra neatsiejama „SharePoint“ dalis. Ši DVS sistema užtikrina, kad visi svarbūs failai ir duomenys bus saugiai patalpinti viename serveryje. Papildomai, ji išsaugo visas redaguotas dokumentų kopijas, kas leidžia peržvelgti padarytus pakeitimus bet kuriuo metu. Naudojant šią programą, galima redaguoti ir visų failų prieigą, pavyzdžiui, ją individualiai apriboti ar suteikti. Tai dar geriau užtikrins, kad visi svarbūs dokumentai nepateks į svetimas rankas. „SharePoint“ išties yra labai gerai suprogramuotas įrankis, kuris leis atsikvėpti ir jaustis saugiai visu metu.

Greitis ir paprastumas

Be to, „SharePoint“ yra viena greičiausių DVS rinkoje. Pasirinkus šią sistemą, galima efektyviai pateikti ir rasti dokumentus vienoje vietoje, taip sutaupant nemažai laiko. Daugiau niekada nereikės ieškoti svarbios informacijos tarp popierinių dokumentų. Taip pat ši programa leidžia pildyti formas pagal sukurtus šablonus, taip galėsite būti užtikrinti, jog dokumentai bus tvarkingi.

Didesnis funkcionalumas

Dar viena priežastis, kodėl tokia DVS sistema kaip „SharePoint“ yra svarbus įrankis kiekvienai organizacijai, tai platesnis funkcijų pasirinkimas. Ši programa leidžia dokumentus patogiai pasirašyti elektroniniu parašu. Ji yra integruota su e.pristatymo sistema ir užtikrina, kad failai atitiks GDPR reikalavimus. Be to, visi dokumentai yra registruojami ir archyvuojami sistemoje, o OCR integracija supaprastina failų įkėlimo procesą.

Pritaikomumas ir populiarumas

„SharePoint“ programa yra pasiekiama bet kurioje vietoje, bet kuriame įrenginyje. Nesvarbu, ar esate prie kompiuterio, ar ne, ši dokumentų valdymo sistema puikiai pritaikyta mobiliesiems įrenginiams. Tai leidžia ja naudotis bet kuriuo metu. Tereikia išsitraukti telefoną, atsisiųsti programą ir visos funkcijos bus pasiekiamos akimirksniu. Tai viena iš priežasčių, kodėl „SharePoint“ yra tokia populiari ir ja naudojasi daugelis verslų.

Taigi, „SharePoint“ iš tiesų yra viena moderniausių sistemų rinkoje. Ji ne tik užtikrina dokumentų saugumą ir puikų funkcionalumą, tačiau yra plačiai naudojama populiariausių įmonių Lietuvoje. Tai jau paruoštas naudoti ir lengvai adaptuojamas įrankis kiekvienai įmonei, kuris padeda užtikrinti efektyvią organizacijos veiklą.

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: