AIS Express

Dokumentų, užduočių ir procesų valdymui

Dokumentų, užduočių ir procesų valdymo sprendimas mažoms ir vidutinėms įmonėms,
paruoštas naudoti šiandien pagal pagrindinius orgnizacijos valdymo poreikius.

Aukštesnis darbo našumas ir rezultatyvumas

Dokumentų ir kitos informacijos valdymas padės greičiau rasti ir dalintis informacija, pagerins vidinę komunikaciją, užtikrins dokumentų kūrimą pagal šablonus. Informaciją taip pat pasieksite iš mobilių prietaisų.

Greitesni ir kontroliuojami veiklos procesai

Automatizuoti veiklos procesai atitiks organizacijos tvarkas, taps greitesni ir visiškai kontroliuojami, pasimatys visi strigimai ir „butelio kakliukai“. Sprendimus priimsite laiku ir remiantis objektyvia informacija.

Užtikrinamas veiklos valdymas ir kontrolė

AIS Express pagalba vadovai žinos jų darbuotojams paskirtas, vykdomas ir įvykdytas užduotis, galės lengvai ir objektyviai įvertinti, kaip padaliniai ir kiekvienas darbuotojas prisideda prie bendrų organizacijos tikslų.

AIS Express funkcionalumas Jūsų organizacijos skyriams suteiks įvairių galimybių ir panaudojimo scenarijų.

AIS Express funkcionalumas Jūsų organizacijos skyriams suteiks įvairių galimybių ir panaudojimo scenarijų.

Organizacijos skyriai galės:

„AIS Express sistemą pasirinkome dėl greito ir paprasto diegimo bei siūlomų plačių galimybių, atitinkančių gamybinės įmonės specifiką. Jos dėka, sugebėjome centralizuoti bei automatizuoti su dokumentais ir personalu susijusius procesus, „atkabinti“ morališkai pasenusias ir tarpusavyje nesikalbančias sistemas. Likau maloniai nustebintas, kiek daug procesų galima koordinuoti nespausdinant ir
nepasirašant popierinio dokumento, o tiesiog vykdant numatytą seką – iš tikrųjų – ribos yra mūsų galvose!“

Povilas Byla,
„ALTAS auto“ IT vadovas

„Ilgai koncentravomės į tiesioginius vertės grandinės procesus, technologiją ir gamybą, todėl džiaugiuosi galimybe pagaliau suteikti įrankį administracijai ir palengvinti jų kasdieninį darbą. Daugybė dokumentų jau persikėlė į elektroninę erdvę, vizavimas tapo paprastesnis, nebereikia aiškintis kas, kada, kodėl atnešė vieną ar kitą dokumentą.“

Edvardas Radzevičius,
„ALTAS auto“ Direktorius

Paieška