Darbuotojai nori dirbti taip, kaip gyvena!

Darbuotojai nori dirbti taip, kaip gyvena! Tokia šių dienų tendencija. Ir tai ne tik dėl to, kad pastaruoju metu daugelis dirba iš namų. Toks judėjimas atsiranda, nes didėjant konkurencijai tarp kompanijų dėl talentingų specialistų, vis patrauklesnės tampa tos darbovietės, kurios siūlo mobilią arba skaitmeninę darbo vietą (digitalworkplace). Kad tokia galimybė būtų organizacijoje ir vidinė komunikacija dėl to tokio darbo principo nenukentėtų, svarbu, jog visi procesai efektyviai ir sklandžiai veiktų skiatmeninėje erdvėje. Viena iš priemonių sklandžiai skaitmenizacijai – dokumentų ir procesų valdymo sistema. Idealu, kai sistemos diegėjas kartu gali pasiūlyti ir Intraneto sprendimą.

Skaitmeninė darbo vieta

Trumpai apie skaitmenines darbo vietas:

1. Integruoja technologijas su strategija, darbuotojais, verslo procesais ir visa informacija. Nuo pradžios iki pabaigos.

2. Atsižvelgia į besikeičiančią realybę, jog fizinę komunikaciją papildo arba keičia virtualus bendradarbiavimas. Kuo toliau, tuo labiau.

3. Leidžia darbuotojams dirbti bet kur ir bet kada. O jie taip ir nori.

4. Organizacijose padidėja darbuotojų įsitraukimas ir išauga produktyvumas. O taip nori vadovai. Skamba kaip HR, CIO ir CEO bendras reikalas.

Darbuotojų savitarna

Šiai dienai moderni DVS sistema gali pasiūlyti visas reikalingas priemones, jog organizacijos personalo valdymo procesai vyktų dirbant nuotoliniu būdu ar netgi ne prie kompiuterio. Užtenka mobilaus įrenginio norint užpildyti personalo prašymus ir gauti patvirtinimus kvalifikuotu elektroniniu parašu, susipažinti su darbo tvarkomis ir nusiųsti darbovietei el. būdu pasirašytą dokumentą. Mūsų DVS sistemoje toks funkcionalumas vadinamas darbuotojų SAVITARNA.

 

Vytautas Vaškevičius

Vytautas Vaškevičius

Sekasoft vadovas

Kilo minčių? Pasidalinkite!

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: