DVS nauda aktyviai komunikacijai su darbuotojais karantino metu, dirbant nuotoliniu būdu

Koronoviruso pandemijos metu daugeliui organizacijų tapo iššūkis organizuoti darbus nuotoliniu būdu. Pranašumą karantino metu įgijo kompanijos, kurios savo kasdieninio darbo procesus valdo elektroninėje erdvėj. Tai įgyvendina dokumentų ir procesų valdymo sistemos (DVS), kurių pagrindinė nauda ir misija – efektyvesnis organizacijos valdymas.

Sprendimai efektyviai komunikacijai

Informacijos valdymas sistemoje padės greitai ir formaliai informuoti darbuotojus apie pasikeitusias darbo tvarkas (pvz.: Nuotolinio darbo tvarka), fiksuoti susipažinimo su darbo tvarkos pakeitimais faktą. Vienas iš sprendimų palaikyti aktyvią vidinę komunikaciją įmonėje – tai Intranetas. Šis sprendimas ypač aktualus dirbant nuotoliniu būdu, kadangi padeda sukurti bendrai visiems darbuotojams pasiekiamą erdvę, kur lengvai prieinama informacija apie įmonės pasiekimus, artimiausius įvykius, vykdomas apklausas, darbo tvarkų pakeitimus, aktualias sutartis, su Klientais susijusi informacija ir kt. Šiuo kanalu taip pat galima pasinaudoti operatyviai teikiant darbuotojams rekomendacijas bei užduotis karantino metu.

DVS nauda

Apibendrinant, pagrindinė DVS nauda organizacijoms – skaitmeninimo ir tvarumo strategijos įgyvendinimas ir stiprinimas. Pati sistema, aktyviai ją naudojant, teikia šias pagrindines vertes:

 

Donatas Palepšaitis

Donatas Palepšaitis

Pardavimų vadovas

Kilo minčių? Pasidalinkite!

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: