Vienas didžiausių šiuolaikinio darbo privalumų – mobilumas

Komandinis darbas, sklandesnė vidinė komunikacija, bendrumo jausmas – visa tai būdinga darbui biure kartu su kolegomis. Tačiau pastaruoju metu pastebima, kad darbuotojų mobilumas tampa pranašumu ir siekiamybe vis įvairesnėms pozicijoms, ne vien įmonių vadovams. Prie tokių pokyčių derinami ir nauji, šiuolaikiškesni sprendimai, kurie verslui ir užtikrina didesnes galimybes nevaržomai dirbti įvairiose vietose. Debesų technologijos – vienas iš geriausių pavyzdžių, turintis daug privalumų: dokumentų valdymas tampa paprastesnis, taupomas darbuotojų laikas, užtikrinamas greitesnis reikalingo dokumento suradimas dirbant namuose ar užsienyje ir kt.

dokumentų valdymas kavinėjeNeišvengiamas judėjimas

Versle vis drąsiau darbai organizuojami pagal žmonių produktyvumą. Paprasčiau tariant, darbuotojui, kuriam lengviausia susikaupti vakare, leidžiama dirbti būtent tokiu paros metu, nespaudžiant jo į iš anksto numatytus griežtus darbo laiko rėmus. Liberalesnis požiūris į laiką glaudžiai siejasi ir su mobilumu.

Darbuotojai mobilumo siekia dar ir dėl to kad, tai yra galimybė valdyti savo darbo ir laisvalaikio santykį. Tai reiškia, jog pats specialistas įgalinamas paskirstyti darbo valandas tada, kai jis dirba efektyviai, gali lengvai susikaupti, o kitu metu atlieka pašalines užduotis.

Šitai ne tik didina darbuotojų motyvaciją dirbti našiau, bet ir keičia asmeninę nuomonę apie vadovų požiūrį į jų darbą. Tokie sprendimai, kaip elektroninis dokumentų valdymas ar galimybė prisijungti prie darbo aplinkos namuose, sutaupo laiko ir leidžia žmogui susikoncentruoti į užduotį, be to jis žino, kad vadovas, suteikdamas galimybę dirbti ne tik biure, pasitiki jo, kaip specialisto, atsakomybe bei darbu.

Tiesa, ne visi darbai gali būti atlikti namie: kartais reikia pasitarti su kolegomis dėl tam tikrų užduočių vykdymo, prisidėti prie planų ruošimo. Žinoma, patvirtinti dokumentus lengvai galite elektroniniu parašu, tačiau bent kelias valandas bendras užduotis vykdant biure stiprėja tarpusavio ryšys tarp komandos narių.

Debesų technologijos gali būti gera priemonė mobilumui, tačiau prieš tai panašių sistemų neišbandžiusioms organizacijoms rekomenduojama prie šio verslo sprendimo pereiti palaipsniui.

Prisitaikymas darbe

Siekiant palengvinti darbuotojams nuotolinį darbą, pirmiausiai, turi būti įdiegtos atitinkamos technologijos. Tokių sprendimų esmė yra galimybė pasiekti reikiamus dokumentus vos tik jų prireikia ir juos koreguoti nesvarbu, kur tuo metu būtumėte. Dokumentų valdymas programinės įrangos pagalba padeda sklandžiau įvykdyti šį tikslą. Tokia sistema pritaikoma prie individualių įmonės poreikių, pavyzdžiui, pagalbos ruošiant sutartis, o tai itin aktualu pardavėjams ar plėtros vadovams. Kitos sistemos palengvina dokumentų archyvavimą, o kai kurios versijos leidžia asmenims redaguoti naujausią versiją kartu. Visa tai pritaikoma pagal tai, ko reikia įmonei.

Dirbantiems nuotoliniu būdu naudingos debesų technologijos. Jos net mažoms ar vidutinėms įmonėms, kuriose dirba keli ar keliasdešimt darbuotojų, leidžia nesunkiai sekti dokumentus ir geriau valdyti savo laiką. Įmonėms, kurių darbuotojai dirba mobiliai, toks palengvintas dokumentų valdymas užtikrina net kelis privalumus:

  • tapatybę galima patvirtinti elektroniniu parašu, taip užtikrinami tikslūs paskutinio koregavusio asmens duomenys;
  • dokumentus galima patvirtinti net darbuotojui išvykus;
  • komandai prireikus dokumentų korekcijų, jas galės suteikti darbuotojai pasiekdami reikiamas bylas internetu;
  • visi dokumentai yra saugomi vienoje erdvėje, todėl prieigą turintys asmenys juos gali pasiekti visada.

Debesų kompiuterijos taikymas versle leidžia net ir mobiliems darbuotojams prisidėti prie įmonės plėtros, sprendimų radimo, greitesnio ir sklandaus užduočių atlikimo. Visa tai palengvina įmonės perėjimą iš gana formalios biuro aplinkos į laisvesnę, kurioje patys darbuotojai gali rinktis savo produktyviausią darbo laiką ir vietą.

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: